Już wszystko wiemy.... Gdzie... Kiedy.... Ruszają zapisy na naszą fantastyczną Kolonię Zuchową w Nibylandii! Już w najbliższy piątek po świętach będzie można nabyć upragnioną kartę kolonijną, która gwarantuje miejsce na koloni. Jak zawsze ilość miejsc jest ograniczona i kto pierwszy ten lepszy :)
Świąteczny kiermasz za nami :) Bardzo dziękuję, zuchom które tak ochoczo stały na naszym stoisku oraz tym które wykonały piękne ozdoby.
sobota, 28 marca 2015
czekam jutro na Was o 10.30 pod kosciolkiem
przypominam o mundurkach :)
zuchy planowo beda stac do 12.30, lecz mozna wczesniej isc do domku jesli zaistnieje taka potrzeba