poniedziałek, 27 lipca 2015

Nibylandia

Pozdrawiamy z Nibylandii :)
Pogoda deszczowa ale nam humor zawsze dopisuje. Dzis odwiedzilismy Indian i ratowalismy Tygrysia Lilie. Teraz zuchy ogladaja z wielkim zaangarzowaniem bajke.

kiedy mamy posilki?

sniadanko mamy o 9

obiad o 13:30 (cisza poobiednia jest od 14 do 15)

kolacja jest o 18:30

dobranoc :)

środa, 22 lipca 2015

Przypominam o kilku rzeczach :)

-każdy zuch powinien posiadać segregator A5, najlepiej z folijkami w środku
-zuchy zabierają śpiwory, poduszkę i białe prześcieradło - nie frote
-ważna legitymacja szkolna

Spotykamy się o godz. 0:00 przy wejściu do starego Dworca Głównego Kraków.
Zuchy jadą w koszulkach szczepowych lub gromady.

W piątek o 12:00 pod magazynami koło gim.48 odbędzie się pakowanie sprzętu na obóz i kolonię, jeśli któryś z rodziców chciałby pomóc, to serdecznie zapraszam. :)

środa, 1 lipca 2015

Ostatnimi czasy dużo dużo się działo....



Nasze zuchy brały udział w koncercie baletowym!

Mieliśmy ostatnią zbiórkę na której cała gromada zdobyła sprawność Europejczyka. Jestem z Was naprawdę dumna. Zuchy które zdobyły największą ilość słoneczników zostały nagrodzone; Madzia, Milena, Borys - jesteście niesamowici :)
Niebieskie niezapominajki również zasługują na pochwałę, gdyż najlepiej pracowały w ciąg tego roku.

Nie wiem czy wiecie... ale Nasza Gromada zdobyła 2 miejsce w rywalizacji gromad z Hufca Kraków Nowa Huta!!! Brawo!!!

Druh Grześ zamknął próbę na stopień Przewodnika! Serdecznie gratulujemy :)


...a już za 25 dni jedziemy na kolonię i przypominamy o aktualizacji legitymacji oraz uzupełnieniu wszystkich dokumentów i wpłat.

Wpłaty:
NUMER KONTA: 11 85910007 1020 0055 5874 0012
Komenda Hufca Kraków Nowa Huta,
Opłata za skierowanie dziecka na kolonię Ocypel 2015 + imię i nazwisko dziecka

Informacje z zebrań dla rodziców:

Prezentacja I - klik
Prezentacja II - klik
Regulamin uczestnika - klik
Warunki uczestnictwa w koloni (m.in. spis ekwipunku) - klik

piątek, 19 czerwca 2015

Z racji, że za oknem szaro, buro i ponuro przenosimy naszą imprezę na zakończenie roku do Gimnazjum nr 48 na os. Kolorowym! 
START: 9:00 ZABIERAMY: mundurki (najlepiej pełne), śpiewniki, BUTY NA PRZEBRANIE, 
KONIEC: ok, 11:30 Zapraszamy! Prosimy o przekazanie wiadomości do wszystkich zainteresowanych :)
Już dziś nasza ostatnia zbiórka w tym roku szkolnym!
Jeśli któryś rodzic (13 z naszej gromady) nie uregulował jeszcze płatności całorocznej, bardzo proszę o zrobienie tego po zbiórce lub w sobotę.




Do zobaczenia :*


Uwaga! Bardzo ważna informacja dla wszystkich osób jadących na tegoroczną kolonię: Wymagany jest NOWY WZÓR LEGITYMACJI SZKOLNEJ. Z racji, że jedziemy pociągiem jest to bardzo ważne. Niektóre szkoły wydawały nowe legitymacje uczniom. Jeśli nie – należy podejść do sekretariatu i z tyłu legitymacji, tam gdzie są pieczątki potwierdzające ważność, na dole legitymacji, należy dopisać PESEL i potwierdzić to pieczęcią okrągłą szkoły. Prosimy o sprawdzenie aktualności legitymacji, gdyż od tego zależy zniżka na przejazdy PKP oraz inne atrakcje kolonijno/obozowe.